Скляний журнальний стіл прямокутний Commus Bravo Max P bb-venge-2chr60
1 день
6 672 ₴
4 820 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1076855294
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Новинка! Стильний журнальний стіл зі скла від компанії Commus!
Надійний, зручний, мобільний і просто красивий журнальний стіл в суворих коричневих тонах
Стільниця виконана з тонованого в масі скла товщиною 8мм, колір бронза.
Форма стільниці прямокутна, розмір 800х500 мм Висота столика 525 мм
Стіл ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Дуже зручний для роботи за ноутбуком.
Додаткова полиця одночасно прикрашає столик і функціональна.
Розміщуйте на ній чай, кава, різні гаджети комфортно.
Стіл можна легко переміщати в будь-яке місце в квартирі або офісі завдяки роликовим колесам.
Підстава столика - МДФ товщиною 16 мм, Колір - структурна імітація дерева "дуб венге"
Опори - металева труба діаметром 60 мм, Колір - хром. Надає столика яскравість і святковість.
Під замовлення можливий варіант з іншим кольором опор - адаптивний бежевий, який надає столика ефект легкого свічення.
На фотографіях - один і той самий столик, опори між стеклами Бронза (ліворуч) і між склом і підставою венге (праворуч). За рахунок адаптивності опор створюється такий ефект.
Ви полюбите столики від компанії Commus, кожен з них стане незамінним для Вас і Вашої родини.
Доставка товарів від фабрики Commus можлива по всій Україні. Завжди є на складі. Швидка відвантаження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Commus |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Темно-коричневий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Стільниця | скло тоноване |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 20 кг |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір скла | коричневий (бронза, bronza) |
| Колір | прямокутна |
| Форма стільниці | Труба d60 сталева хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 820 ₴


















