Кошик
126 відгуків
Встигніть на акції та розпродаж від COMMUS!Найгарніші ціни тут!

Договір оферти. Умови використання сайту

Договір оферти:

Цей договір визначає умови користування сайтом https://commus.ua/ (далі — «Сайт»), розроблені Товариством з обмеженою відповідальністю «Пульс». Увага! Перед переглядом Сайту уважно прочитайте умови цього Договору. Якщо Ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей Сайт.

1. Загальні положення

1.1. Усі права на Сайт належать ТОВ «Пульс», (код ЄДРПОУ 24813920, місцезнаходження: 49000, р. Дніпро, вулиця Байкальська, 9/21) (далі — «Компанія»).

1.2. Компанія рекомендує користувачам Сайту ознайомитися з цими Правилами, а також Політикою Компанії з обробки персональних даних. Користуючись Сайтом, Ви підтверджуєте свою згоду з положеннями цих Правил, а також Політикою Компанії з обробки персональних даних.

1.3. Компанія може в будь-який час змінювати умови, викладені в цих Правилах, і такі зміни набирають чинності негайно після їх публікації на Сайті.

1.4. Ви зобов'язані ознайомитися з цими Правилами перед кожним використанням Сайту. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після оприлюднення змінених Правил, це означає вашу згоду на дотримання Правил з усіма його змінами.

1.5. Якщо які-небудь умови цих Правил або зміни до них неприйнятні для Вас, Ви не можете починати користування Сайтом або припинити користування Сайтом.

2. Контент Сайту

2.1. Компанія дозволяє Вам переглядати і завантажувати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

2.2. Матеріали та послуги Сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Компанія не гарантує точності і повноти матеріалів, програм та послуг на цьому Сайті. Компанія в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Компанія не зобов'язана оновлювати їх. Компанія ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності, упущену вигоду і т. д.), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

2.3. Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані. У результаті реєстрації Ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність самостійно. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Ви погоджуєтесь повідомити Компанії про це. Звертаючись до Компанії або залишаючи коментарі на Сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення Компанія може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати за своїм розсудом. Компанія не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту. Компанія використовує різні технології для збору і зберігання інформації, коли Ви відвідуєте Сайт. Це може включати в себе запис одного або декількох coockies або анонімних ідентифікаторів. Компанія також використовує coockies і анонімні ідентифікатори, коли Ви взаємодієте з послугами, пропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

3. Різне

3.1. Цей Договір повинен тлумачитися та застосовуватися відповідно до законів України. Будь-які спори щодо реалізації цього Договору будуть вирішуватися відповідним судом, розташованим на території України.

3.2. Ви погоджуєтесь негайно повідомляти про порушення авторських прав за матеріалами Сайту. У разі виникнення претензій з вашої сторони про порушення авторських прав за матеріалами, які містяться на Сайті, будь ласка, повідомте нам за адресою commus2014@gmail.com

COMMUS TM - Меблі зі скла від виробника!
+380 (50) 268-03-58
+380 (67) 624-76-07
Відділ збуту
Контакти
COMMUS TM - Меблі зі Скла від Виробника!
Наталія
вулиця Байкальська, 9/21, Дніпро, Україна
+38 (050) 2680358
+380 (50) 268-03-58
Відділ збуту
+380 (67) 624-76-07
Відділ збуту
  • Юрий - Viber+38 (067) 6247607
  • Наталья - Viber+38 (050) 2680358
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner